передзвонити

Правила роботи

У випадку виникнення непередбачуваних надзвичайних обставин (стихійні лиха, військові дії та ін.), компанія Passio не несе відповідальності за можливі збитки, завдані несвоєчасним виконанням замовлення.

Вирішення спірних ситуацій

Компанія Passio прагне до плідної і взаємовигідної співпраці та намагається максимально задовольнити потреби своїх клієнтів, тому у спірних ситуаціях ми завжди шукаємо компроміс та намагаємося знайти рішення, прийнятне для усіх сторін конфлікту. Якщо спірну ситуацію неможливо вирішити за обопільною згодою, рішення щодо неї має прийняти суд, відповідно до українського законодавства.

Оплата

Замовлення приймається в роботу після внесення передоплати у розмірі 30% від вартості замовлення. Оплата проводиться на карту/рахунок Приват Банку.  Решту вартості клієнт має оплатити після завершення роботи над замовленням. Якщо замовлення відправляється частинами, в міру виробництва, аванс 30% враховується як останній платіж.

Знижки

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, які розраховуються індивідуально. За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів з продажу.

Терміни виконання замовлення

Замовлення виготовляється 2-4 тижні (залежно від обсягу замовлення та наявності необхідних комплектуючих матеріалів).