передзвонити

Про нас

Компанія-виробник Passio – відома українська фабрика взуття, яка активно займається виробництвом продукції для представниць прекрасної статі. Всі вироби розробники створюють виключно з натуральної шкіри, про що свідчить висока якість всіх колекцій.

Свою діяльність компанія почала ще в 2007 році, а з 2017 року фірма являється офіційно зареєстрованим брендом. Процес виробництва активно розширюється, дозволяючи клієнтам вибрати і придбати сучасні моделі, виконані з урахуванням новомодних європейських тенденцій.

Броварська взуттєва фабрика – якісний виробник сучасних колекцій

Протягом багатьох років компанія Passio встигла зарекомендувати себе одним із кращих брендів якісного шкіряного взуття для жінок. Представлене взуття від виробника в Україні користується особливим попитом серед багатьох дівчат навіть за межами країни. Це пояснюється значною кількістю незаперечних переваг продукції від Passio:

  • використання перевірених імпортних та вітчизняних матеріалів в якості сировини;
  • виключно сучасне обладнання для обробки шкіри;
  • контроль роботи на кожному етапі виробництва;
  • тестові перевірки продукції перед запуском в серійне виробництво (це дозволяє запобігти можливим дефектам).

Шкіряне взуття від виробника в Україні повністю відповідає основним стандартам якості. Окрім того, товар має гарантійні зобов’язання, які відповідають нормам Закону України про захист прав споживачів.

Кожен сезон модельєри представляють увазі модниць нові колекції. В процесі створення кожної моделі спеціалісти враховують не лише модні тренди цього року, але і звертають увагу на головні побажання клієнтів.

Якісне шкіряне взуття від виробника – Україна

На офіційному сайті фабрики взуття в Броварах є величезна кількість сучасних виробів для представниць прекрасної статі з різними запитами і забаганками. В каталозі запропоновані моделі для будь-якого сезону. Окрім того, покупець має змогу відстежувати регулярне поповнення каталогу оригінальними новинками в залежності від пори року.

До уваги клієнтів запропоновано:

  • великий асортимент стильного шкіряного взуття;
  • актуальні моделі, які залишаються «поза законами моди»;
  • можливість здійснити оптову закупівлю колекцій;
  • ознайомитися з колекціями 2018 року.

Представлене взуття броварської фабрики Passio – це високоякісна продукція, яка виготовляється із перевірених матеріалів, що пройшли процес попередньої обробки. Значна кількість найрізноманітніших моделей і вибір варіантів кольорової палітри не залишать байдужою жодну жінку.

Отримати відповіді на всі питання щодо продукції можна за номерами телефону, вказаними на сайті компанії Пассіо. Наші менеджери завжди готові допомогти клієнтам із замовленням.

Популярні фабрики взуття в Україні – компанія Passio

В компанії працює дружний колектив справжніх професіоналів своєї справи, які спеціалізуються на виготовленні якісної продукції, а також на оптових продажах товару. Наявність значного виробничого потенціалу дозволяє фабриці взуття в Броварах випускати в продаж величезні об’єми колекцій, які активно розповсюджуються не лише на українських ринках, але і на ринках закордонних країн.

Щоб розповісти своїм покупцям про чергову нову колекцію, виробник регулярно організовує спеціальні презентації. Крім того, спеціалісти компанії приймають активну участь в різних заходах, присвячених виставці взуттєвої продукції – Leather and Shoes, а також Expro Shoes.

Серед значної кількості фабрик взуття на Україні компанія Passio займає лідерські позиції протяг довгого часу. За бажанням своїх покупців фабрика надає додаткову послугу – виготовлення на замовлення. Ми налаштовані на плідне і довготривале співробітництво з кожним новим клієнтом, пропонуючи взаємовигідні умови.