передзвонити

Про нас

Компанія Passio (Пасіо) - провідний виробник якісного жіночого взуття з натуральної шкіри в Україні. Компанія Passio існує з 2007 року і, починаючи з 2017 року, є офіційно зареєстрованною торговою маркою.

За період свого існування, компанія Passio зарекомендувала себе як виробник високо-якісного шкіряного жіночого взуття, яке завжди відповідає останнім тенденціям світової моди. Під час виробництва взуття Passio, ми використовуємо лише якісні вітчизняні та імпортні матеріали, а також новітнє обладнання, що, в кінцевому підсумку, забезпечує високу якість взуття. Продукція нашої фабрики відповідає всім вимогам і нормам українського законодавства, проходить контроль якості та має гарантійний термін використання, що відповідає Закону України прозахист прав споживачів.

Колекції взуття Passio оновлюються щосезону, наші дизайнери постійно створюютьнові моделі взуття, враховуючи останні модні тенденції та побажання нашихклієнтів.

Персонал взуттєвої фабрики Passio - це великий дружний колектив фахівців звиробництва та оптового продажу взуття, а потужний виробничий потенціалдозволяє задовольняти потреби як українського, так і зарубіжного ринків.

Компанія Passio регулярно проводить внутрішні виставки-презентації нових колекцій взуття, а також бере участь в міжнародних спеціалізованих виставках,таких як Leather and Shoes та Expo Shoes. Для клієнтів, які з якоїсь причини не можуть відвідати виставку, можлива індивідуальна презентація зі зручним поєднанням часу та місця проведення.

За багато років своєї роботи, компанія Passio заслужила авторитет середукраїнських та закордонних мереж роздрібної торгівлі взуттям, а також набула популярності у кінцевого споживача нашого взуття - жінок. Взуття Passio виготовляється під замовлення, з урахуванням потреб і побажань клієнта щодо матеріалів та кольору. За бажанням клієнта, можливе виробництво взуття під його бренд. Наш відділ оптових продажів завжди прагне з'ясувати потреби та знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші менеджери з оптового продажу націлені на довгострокове, взаємовигідне співробітництво та завжди готові надати професійну консультацію чи відповісти на питання, які цікавлять покупця.