Меню Закрыть

Прозоро.Продажі – це офіційний державний проект, що був створений для ліквідації старих тіньових схем продажу державного та комунального майна. Ця система взаємодіє з 4 десятками авторизованих електронних торгівельних майданчиків, дізнатися більше про які можна за посиланням sale.uub.com.ua. Ці майданчики потрібні для того, щоб реєструвати учасників, забезпечувати проведення торгів та надавати консультаційні послуги.

Етапи участі в змаганнях за право придбати лот

Будь-який представник бізнесу, простий громадянин чи підприємство можуть зайти в систему Прозорро.Продажі через обраний торгівельний майданчик та знайти там цікавий лот. Для того, щоб спостерігати за ходом торгів, не обов’язково реєструватися, але щоб стати їх учасником, реєстрація є обов’язковою. Тобто першим етапом участі в онлайн торгах є реєстрація на електронному торгівельному майданчику.

Після створення особистого кабінеті користувача, з його допомогою можна буде знайти необхідний лот та подати заявку на участь в аукціоні. Перед цим дуже важливо уважно ознайомитися з описом цього лоту та умовами його придбання. Якщо все влаштовує, то можна сплатити гарантійний внесок та прийняти участь в аукціоні.

Аукціон проводиться автоматично в назначений час, який ніхто не може змінити. Він триватиме близько 30 хвилин і складатиметься з 3 етапів, під час яких учасники будуть робити свої цінові пропозиції. Система автоматично обере переможця на основі ставок, що були зроблені в третьому етапі усіма учасниками змагань. Вплинути на результат торгів також ніхто не може, тому вони вважаються чесними і прозорими.

У випадку перемоги учасник повинен буде сплатити повну вартість лоту продавцеві та підписати з ним електронний договір щодо придбання лоту. На усіх етапах оформлення документів учасники торгів можуть звернутися за допомогою за кваліфікованих менеджерів торгівельного майданчику.

Переваги системи онлайн аукціонів в Україні

Прозорро.Продажі – це проект, що був націлений на боротьбу з корупцією. В цьому і є головна його перевага. Але крім неї серед плюсів цієї системи також варто виділити простоту доступу до великої бази лотів, наявність якісної технічної підтримки та захист даних. Завдяки роботі торгівельних майданчиків, що акредитовані цією системою, учасники торгів також можуть отримати професійну юридичну допомогу щодо участі в торгах. Ще одною перевагою є можливість швидко знайти необхідний лот. Зі сторони продавців ця перевага носить інший характер – їм тут значно легше продати товар, так як в цій системі зареєстровано дуже багато потенційних покупців, які хочуть позмагатися за право придбати лот на рівних конкурентних умовах. На цьому сайті https://sale.uub.com.ua/about.aspx переваги цієї системи описані більш детально.

Завдяки Прозорро.Продажі державі вдалося зруйнувати безліч тіньових схем, по яким тривалий час продавалося державне та комунальне майно. Відтепер цей ринок буде серйозно контролюватися державою.